Valkenburg - Oud & Nieuw reis
8-daagse Grote Busreis - Valkenburg - Nederland
Hulp nodig bij boeken?
Wil je hulp van onze medewerkers bij het invullen van jouw boekingsformulier? Vul hier dan jouw gegevens in, dan bellen we jou binnen 1 werkdag terug.
Omschrijving
WOW-factor
- Livemuziek
- Valkenburg ontdekken
Heb je nog geen plannen met Oud en Nieuw? Kom het samen met ons vieren in Valkenburg! We genieten daar van gezellige livemuziek. Misschien ken je wel een paar nummers en kan je gezellig meezingen. Ook is er een dansvloer voor wie de heupjes los wil gooien. Als het nieuwe jaar in zicht is, zoeken we een mooie vuurwerkshow op. Om middernacht proosten we met zijn alle op 2027. De ochtend na Oud en Nieuw genieten we van een heerlijk ontbijt. Versgebakken broodjes, jus d'orange en nog veel meer lekkers staat op tafel. Natuurlijk ontdekken we tijdens deze reis ook Valkenburg zelf. Valkenburg is een gezellige stad met leuke winkels en terrasjes. De stad ligt in de provincie Limburg. Deze provincie staat bekend om echte Limburgse vlaai. Voor wie wil kan dit lekkere gebakje proeven.
Verblijf
Hotel Schaepkens van St. Fijt
Hotel Scheapkens van St. Fijn is een knus en gemoedelijk hotel. Het hotel ligt op loopafstand van het centrum van Valkenburg. Tijdens Oud en Nieuw is het hotel feestelijk versierd.
Faciliteiten
Het hotel heeft een restaurant en een gezellige bar. We genieten 's ochtends en 's avonds van een heerlijk buffet. Lunchen doen we in het gezellige Valkenburg zelf. Daarnaast beschikt het hotel over een verwarmd binnenzwembad en is er overal in het hotel gratis wifi. In de bar is het twee keer per dag Happy Hour.
Kamers
We slapen in kamers met aparte bedden. Wil je even ontspannen? Op de kamer vind je een televisie. De badkamers hebben een bad en/of douche en toilet. Tot slot beschikt het hotel over een lift.
Activiteiten
Wat gaan we zeker doen
- Livemuziek: Deze vakantie is een groot feest. 's Avonds genieten we meerdere avonden van livemuziek. Doe jij een dansje op de dansvloer?
- Valkenburg ontdekken: We gaan op pad in Valkenburg. Valkenburg heeft leuke winkels en gezellige terrasjes. Proef jij een lekker taartpuntje Limburgse vlaai?
Reissom
Vertrekdatum: 27-12-2025
- Valkenburg - Oud & Nieuw reis: 1.557,00
- Reis-, bagage-, ongevallenverzekering Nederland: 11,36
Inbegrepen bij de reissom:
- Vervoer vanaf opstapplaats
- Verblijf
- Alle maaltijden en gezamenlijke consumpties
- Begeleiding door ervaren vrijwillige reisbegeleiders
- Dagelijks een excursie, uitstapje of activiteit
- Reisverslag
- Reisverzekering
- Reserveringskosten
- Bijdrage calamiteitenfonds 2,50
- Consumentenbijdrage SGR 5,-
Niet inbegrepen in de reissom:
- Persoonlijke uitgaven, zoals souvernirs (zakgeldadvies 25,- per dag)
- Kosten voor reisdocumenten
- Annuleringsverzkering (optioneel bij te boeken)
Taxiservice
Wil jij met de taxi van en/of naar de opstapplaats? Boek bij ons de taxiservice. De chauffeur zal met je blijven wachten tot onze Buitenhof begeleiding aanwezig is. Klik hier voor meer informatie.
Betalingsmogelijkheden
Onze reizen zijn intensief begeleid en daardoor duurder dan reguliere vakanties. Voor reizigers met langdurige zorg kan er een vergoeding mogelijk zijn. Lees hier meer over de vergoedingsmogelijkheden.
Reisinfo
Aantal reizigers/begeleiders
- Min. aantal reizigers: 22
- Max. aantal reizigers: 22
- Max. aantal begeleiders: 5
Opstapplaatsen
- Amsterdam - Mc Donald's Zuid-Oost
- Arnhem - Mc Donald's Gelredome
- Assen - Van Der Valk Hotel
- Breda - Internationale bushalte Elleboog
- Capelle a/d IJssel - Mc Donald's Rhijnspoor
- Eindhoven - Van der Valk Hotel
- Ik ga rechtstreeks naar de accommodatie
- Maarssen - Voorzijde Station NS
- Zwolle - Mc Donald's Zwolle-Noord
Vervoer
- We reizen met 9-persoonsbusjes
Bijzonderheden
- Zorg voor een geldig paspoort/Europese ID-Kaart
- Bekijk hier de uitgebreide informatie over jouw opstapplaats
Algemene informatie
Tijdsverschil
Er is geen tijdsverschil
Taal
De officiële taal van Nederland is Nederlands
Munteenheid
In Nederland wordt er met de euro betaald
Klimaat
Nederland heeft een gematigd zeeklimaat
Bijzonderheden
- In Nederland kun je het water uit de kraan drinken
- Er is geen andere stekker nodig voor de stopcontacten in Nederland
- Je hebt geen visum nodig om in Nederland te reizen