Tenerife
8-daagse Vliegreis - Playa de las Americas - Spanje - Canarische eilanden
Hulp nodig bij boeken?
Wil je hulp van onze medewerkers bij het invullen van jouw boekingsformulier? Vul hier dan jouw gegevens in, dan bellen we jou binnen 1 werkdag terug.
Omschrijving
WOW-factor
- Waterpark Siam
- Teide National Park
- Genieten van zon en strand
Tenerife
Tenerife is het grootste eiland van de Canarische Eilanden. We vinden hier verschillende stranden, tropische groene natuur en vulkanisch gebied. Zo bezoeken we tijdens de reis het Teide National Park. Hier staat de vulkaan Teide. Dit is één van de grootste vulkanen ter wereld. Houd je ogen goed open in het park. We kunnen namelijk verschillende dieren spotten. In het park leven bijzondere reptielen, insecten en prachtige vogels. Tijdens de vakantie bezoeken we ook het grootste waterpark van Europa. Daar hebben ze indrukwekkende glijbanen voor wie van spanning houdt. Maar ook rustigere waterattracties. En er is zelfs een verblijf waar we zeehonden kunnen zien zwemmen. Tot slot zijn we ook op vakantie in Tenerife om te genieten van de zon en het strand. We maken dan ook een verfrissende duik in de zee. En leggen onze handdoek neer op het strand om heerlijk te ontspannen.
Verblijf
Paraiso Del Sol
Ons hotel ligt in de gezellige plaats Playa de las Americas. Langs de promenade vinden we hier leuke winkeltjes en gezellige restaurants. En op slechts 400 meter van het hotel ligt een heerlijk zandstrand.
Faciliteiten
We verblijven in het hotel op basis van Halfpension. Dit betekent dat we 's ochtends en 's avonds kunnen genieten van heerlijk eten in het buffetrestaurant. Het hotel heeft ook een buitenzwembad. Je hoeft hier niet bang te zijn voor koud water, want het zwembad is namelijk verwarmd. Heb je na het zwemmen zin in een heerlijk drankje? Bestel dan iets lekkers bij de poolbar.
Kamers
De kamers hebben allemaal een balkon of terras. Dat is een fijne plek om je even terug te trekken. Daarnaast zijn de kamers uitgerust met een televisie en een kleine keuken. Van de keuken maken we waarschijnlijk geen gebruik. In de badkamer is er een douche, toilet en föhn. Zowel in de kamers als in het gehele hotel is er gratis wifi.
Activiteiten
Wat gaan we zeker doen:
- Waterpark Siam: We bezoeken het grootste waterpark van Europa. Hier kunnen we van verschillende glijbanen af. Er is zelfs een verblijf waar zeehonden zwemmen.
- Teide National Park: Eén van de grootste vulkanen ter wereld staat in het Teide National Park. In het National Park kunnen we deze vulkaan zien. Als we goed kijken, spotten we ook verschillende dieren.
- Genieten van zon en strand: We ontspannen tijdens de vakantie heerlijk op het strand. We leggen onze handdoek neer op het zand en nemen een verfrissende duik in de zee.
Reissom
Vertrekdatum: 16-11-2025
- Tenerife: 1.779,00
- Reis-, bagage-, ongevallenverzekering Europa: 19,36
Inbegrepen in de reissom:
- Retourvlucht vanaf Schiphol
- Verblijf in Paraiso Del Sol op basis van Halfpension
- Alle maaltijden en gezamenlijke consumpties
- Begeleiding door ervaren vrijwillige reisbegeleiders
- Dagelijks een excursie, uitstapje of activiteit
- Reisverslag
- Reisverzekering
- Reserveringskosten
- Bijdrage calamiteitenfonds 2,50
- Consumentenbijdrage SGR 5,-
Niet inbegrepen in de reissom:
- Persoonlijke uitgaven zoals souvenirs (zakgeldadvies 25,- per dag)
- Kosten voor reisdocumenten
- Annuleringsverzekering (optioneel bij te boeken)
Taxiservice
Wil jij met de taxi van en/of naar de opstapplaats? Boek bij ons de taxiservice. De chauffeur zal met je blijven wachten tot onze Buitenhof begeleiding aanwezig is. Klik hier voor meer informatie.
Betalingsmogelijkheden
Onze reizen zijn intensief begeleid en daardoor duurder dan reguliere vakanties. Voor reizigers met langdurige zorg kan er een vergoeding mogelijk zijn. Lees hier meer over de vergoedingsmogelijkheden.
Bij gegarandeerd vertrek of reizen op aanvraag zijn de vluchten al ingekocht. In sommige gevallen kan er een extra toeslag gelden. Indien dit van toepassing is, nemen wij eerst contact met je op voordat de boeking definitief wordt.
Reisinfo
Aantal reizigers/begeleiders
- Min. aantal reizigers: 10
- Max. aantal reizigers: 12
- Max. aantal begeleiders: 2
Opstapplaatsen
- Schiphol
Vervoer
- We vliegen vanaf Schiphol Airport naar Tenerife
Bijzonderheden
- Zorg voor een geldig paspoort/identiteitskaart
Algemene informatie Tenerife, Canarische Eilanden
Tijdsverschil
Op het Canarische Eiland Tenerife is het 1 uur eerder dan in Nederland.
Taal
De officiële taal op de Canarische Eilanden is Spaans. Ze spreken daar met een Canarisch dialect. Tijdens deze reis kunnen we goed met Engels terecht. Natuurlijk kan de begeleiding je altijd helpen.
Munteenheid
Op de Canarische Eilanden wordt er met de euro betaald.
Klimaat
Op Tenerife heerst een mediterraan klimaat. Dat betekent dat het (bijna) altijd lekker warm is.
Bijzonderheden
- Op Tenerife kun je het water uit de kraan wel drinken, maar het kan een chloorsmaak hebben. Water uit een fles is veilig om te drinken.
- Er is geen andere stekker nodig voor stopcontacten op Tenerife.
- Je hebt geen visum nodig om naar de Canarische Eilanden te reizen.