8-daagse Kleine Busjesreis - Steenwijk-de Bult - Nederland
De bossen van Steenwijk
De bossen van Steenwijk
Heerlijk bijkomen in de bossen van Steenwijk! Steenwijk is omgeven door water, bos, heide, eeuwenoude stadjes en gezellige dorpjes. En wij verblijven daar middenin! We kunnen winkelen in steden als Meppel en Heerenveen. Hier gaan we op zoek naar leuke souvenirs voor thuis. Door Giethoorn maken we een leuke rondvaart en zien we de omgeving goed vanaf het water. Giethoorn staat bekend om de waterwegen, bruggetjes en punters. Het wordt ook wel het Venetië van Nederland genoemd. We slapen in een leuk hotel waar we gezellige spelletjes kunnen spelen en van de natuur kunnen genieten. Vanaf het terras bij de kamers kijk je uit op de bossen. Om het af te maken organiseren we nog een lekkere barbecue. De vakantie is compleet!
Wil je hulp van onze medewerkers bij het invullen van jouw boekingsformulier? Vul hier dan jouw gegevens in, dan bellen we jou binnen 1 werkdag terug.
De WOW-factor
-
Bezoek Giethoorn
-
Rondvaart
-
Barbecueën
Foto's
Verblijf
Buitengoed Fredeshiem
We verblijven op het Buitengoed Fredeshiem, een mooi plekje op de grens van de provincies Drenthe, Friesland en Overijssel. Van oorsprong is Steenwijk een oude vestingstad. We vinden hier nog grachten en stadswallen uit de Tachtigjarige oorlog. Op 15 minuten rijden ligt de gezellige plaats Meppel en het Friese Heerenveen bereiken we in circa 20 minuten.
De faciliteiten
Ons groepshotel beschikt over een receptie, lounge, bar, restaurant, souvenirwinkel en een tv kamer. Alle hotelkamers liggen op de begane grond en hebben veelal een eigen terras met uitzicht op het bos. We ontbijten en dineren in ons hotel. Voor de lunch zoeken we een leuke locatie onderweg.
De kamers
De kamers zijn voorzien van eenpersoonsbedden, een tv, telefoon en zijn uitgerust met een badkamer met douche en toilet. Een aantal kamers is voorzien van drempelloze badkamers. In de kamers is gratis wifi aanwezig.
Activiteiten
Bezoek Giethoorn
Giethoorn is een must-see tijdens deze vakantie! Bekend van de waterwegen, bruggetjes en punters waardoor het ook wel het Venetië van Nederland wordt genoemd.
Rondvaart
Met een boot varen we door dit mooie gebied. Leun lekker achterover en geniet van het uitzicht!
Barbecueën
We gaan heerlijk barbecueën met elkaar, dat wordt een feest!
Reissom
Vertrekdatum: 25-05-2026
- De bossen van Steenwijk : 1.857,00
- Reis-, bagage-, ongevallenverzekering Nederland : 11,36
Vertrekdatum: 05-10-2026
- De bossen van Steenwijk : 1.857,00
- Reis-, bagage-, ongevallenverzekering Nederland : 11,36
Inbegrepen bij de reissom
- Verblijf in Groepshotel Buitengoed Fredeshiem
- Vervoer vanaf opstapplaats
- Alle maaltijden en gezamenlijke consumpties
- Dagelijks een excursies, uitstapje of activiteit (afgewisseld met een dagdeel rust)
- Begeleiding
- Reisverslag
- Reisverzekering
- Reserveringskosten € 20 per boeking
- Consumentenbijdrage SGR € 5 per persoon
Niet inbegrepen bij de reissom
- Persoonlijke uitgaven, zoals souvenirs (zakgeldadvies €25,00 per dag)
- Kosten voor reisdocumenten (bijv visum)
- Annuleringsverzekering
Taxiservice
Wil jij met de taxi van en/of naar de opstapplaats? Boek bij ons de taxiservice. De chauffeur zal met je blijven wachten tot onze Buitenhof begeleiding aanwezig is. Klik hier voor meer informatie.
Manieren van betalen
De kosten van onze vakanties zijn hoger dan die van de 'reguliere' vakantieganger. De meerkosten worden veroorzaakt door de intensieve begeleiding op onze reizen. Voor reizigers die langdurige zorg genieten bestaat er een mogelijkheid om een deel van deze kosten vergoed te krijgen. Lees hier meer over de mogelijkheden.
Reisinfo
Aantal reizigers/begeleiders
- Min. aantal reizigers: 13
- Max. aantal reizigers: 15
- Max. aantal begeleiders: 3
Opstapplaatsen
- Arnhem - Mc Donald's Gelredome
- Capelle a/d IJssel - Mc Donald's Rhijnspoor
- Ik ga rechtstreeks naar de accommodatie
- Maarssen - Voorzijde station NS, Safariweg
- Amsterdam - Mc Donald's Zuid-Oost
- Apeldoorn - McDonald`s Apeldoorn-Noord
- Breda - Internationale bushalte Elleboog
- Voorburg - Snackbar Stuut
- Zwolle - Van der Valk hotel
Vervoer
- We reizen met kleine 9-persoonsbusjes.
Bijzonderheden
- Je dient in het bezit te zijn van een geldig paspoort/Europese identiteitskaart.
- Bekijk hier de uitgebreide informatie over jouw opstapplaats.
- Beperkt aantal rollators toegestaan.