Europa-Park

Biberach - Duitsland

Niveau Jongeren
Niveau Jongeren
Kleine Bus
Kleine Bus

Omschrijving

 WOW-factor

  1. 2 dagen Europa-park

  2. Alle achtbanen uitproberen en nat worden in de Wildwaterbaan

  3. Verblijf op 1-persoonskamer

Beleef Europa-park

In Europa-park beleven we tijdens deze vakantie heel Europa. Er zijn verschillende themawerelden waardoor je je steeds weer in een ander land bevindt. In elk land zijn verschillende bekende gebouwen realistisch nagebouwd, zijn er gerelateerde attracties en restaurants met de typische gerechten voor dat land. In het Engelse gedeelte rijd je met een echte rode dubbeldekker, in het Italiaanse gedeelte eten we ijsjes en pizza’s en in het Nederlandse gedeelte draaien we rondjes in Delfsblauwe theekopjes! Naast deze werelden, is er ook een Sprookjesbos waar het huis van Hans en Grietje en de toren van Rapunzel te vinden zijn. Hier zoeken we onze favoriete sprookjes op. Dit is het grootste pretpark van Duitsland dus vervelen gaan we ons zeker niet! Welke wereld wil jij als eerst ontdekken?

Verblijf

Gasthof Linde

We slapen in een echt Duits Gasthof! Dat is een sfeervol huis, vaak in de bergen, dat vaak al lange tijd wordt gerund door dezelfde familie. In dit Gasthof genieten we elke dag van een lekker ontbijt én diner. Lunchen doen we in het Europa-park of ergens in de omgeving tijdens onze vrije dag.

Faciliteiten

Het gasthof is een zeer gastvrij hotel waar de familie Weng ervoor zorgt dat we heerlijk van onze vakantie kunnen genieten. In het restaurant genieten we elke dag van een heerlijk ontbijt en een diner met veelal lokale gerechten. Op het terras kunnen we de frisse buitenlucht inademen en kletsen we even na over de belevenissen van de dag.

Kamers

In de kamers hebben we een comfortabel bed, een tv, balkon of terras en een badkamer met douche en toilet. Hier kun jij na een dag vol adrenaline in het pretpark even lekker uitrusten of een filmpje kijken.

Activiteiten

Wat gaan we zeker doen:

  • 2 dagen Europa-park: Deze vakantie staat volledig in het teken van avonturen, spanning en sensatie! Alle achtbanen geven ons een adrenaline kick waar we nog dagen van kunnen genieten!

  • Alle achtbanen uitproberen en nat worden in de Wildwaterbaan: Het pretpark heeft wel meer dan 100 attracties! Durf jij ze allemaal aan? Natuurlijk maken we een ritje in de wildwaterbaan! We racen door het water heen en laten ons helemaal nat spetteren, de kleding droogt wel weer op!

  • Verblijf op 1-persoonskamerr: Deze vakantie heeft iedereen een eigen kamer, zo kan je heerlijk ontspannen na een drukke dag.

We beleven twee heerlijke dagen in het Europa-park. De andere dag zijn we nog vrij om te doen wat we willen. Er valt veel te beleven, misschien gaan we wel de omgeving ontdekken of lekker uit eten!

Reissom

Inbegrepen bij de reissom

  • Vervoer vanaf opstapplaats
  • Verblijf
  • Alle maaltijden en gezamenlijke consumpties
  • Dagelijks een excursies, uitstapje of activiteit 
  • Begeleiding
  • Reisverslag
  • Reisverzekering
  • Reserveringskosten € 20 per boeking
  • Consumentenbijdrage SGR € 5 per persoon

Niet inbegrepen bij de reissom

  • Annuleringsverzekering 
  • Kosten voor reisdocumenten
  • Overige persoonlijke uitgaven (zakgeldadvies € 25 per dag)

Taxiservice

Taxiservice van en naar de opstapplaats is mogelijk. Klik hier voor meer informatie.

Manieren van betalen

De kosten van onze vakanties zijn hoger dan die van de 'reguliere' vakantieganger. De meerkosten worden veroorzaakt door de intensieve begeleiding op onze reizen. Voor reizigers die langdurige zorg genieten bestaat er een mogelijkheid om een deel van deze kosten vergoed te krijgen. Lees hier meer over de mogelijkheden.

Reisinfo

Vervoer

  • We reizen met 9-persoonsbusjes.

Bijzonderheden

  • Zorg voor een geldig paspoort/Europese ID-kaart.
  • Bekijk hier de uitgebreide informatie over jouw opstapplaats.



Terug naar zoekresultaten

Vakantie Award 2025 - Beste Aangepaste Vakantie

Stichting Het Buitenhof heeft de award gewonnen voor
Beste Aangepaste Vakanties 2025!