Mijn Buitenhof

Reizen voor mensen met een verstandelijke beperking

Rustig aan vakantie
Rustig aan vakantie

Muziek, plezier en gezelligheid maken deze vakantie compleet

6-daagse Grote Busreis - Lunteren - Nederland

De Veluwe

Hotel
Grote Bus
Rollator
Rustig aan vakantie

Ga mee naar de Veluwe en geniet van een gezellige vakantie in eigen land. Deze mooie omgeving staat bekend om de groene bossen, uitgestrekte heide en leuke plaatsen. Natuurlijk gaan we eropuit om samen van de omgeving te genieten. Een bijzonder uitstapje is het speelgoedmuseum. Hier ontdekken we speelgoed van vroeger en nu. Misschien herkennen we wel speelgoed waar we zelf vroeger mee speelde! Op sommige plekken mogen we ook zelf iets uitproberen.

We brengen ook een bezoek aan Deventer. Deze gezellige stad heeft mooie oude straatjes, winkels en fijne terrasjes. We wandelen door het centrum, bekijken de stad en nemen de tijd voor een lekker drankje.

Ook in de avond is er genoeg gezelligheid. Tijdens de bingo proberen we een volle kaart te krijgen. En op de bonte avond maken we er samen een vrolijk feest van. Muziek, plezier en gezelligheid maken deze vakantie op de Veluwe compleet!

Reis downloaden

De WOW-factor

  • Speelgoedmuseum
  • Bezoek aan Deventer
  • Bingo en bonte avond

Foto's

Verblijf

Het Bosgoed

Het Bosgoed is een fijne en rustige plek om samen vakantie te vieren. De accommodatie ligt midden in de natuur. Rondom zien we veel bomen en horen we de vogels fluiten. Het is een rustige omgeving waar we heerlijk kunnen wandelen en ontspannen.

Faciliteiten

Het gebouw zelf is gezellig en ruim. Er is een grote woonkamer waar we samen kunnen zitten, spelletjes spelen of tv kijken. Ook is er een eetruimte waar we met elkaar gezellig kunnen eten. Buiten is een terras waar we lekker kunnen zitten in de zon en genieten van de frisse lucht.

Kamers

De slaapkamers zijn netjes en comfortabel. In elke kamer staat een bed en er is genoeg kastruimte om onze spullen op te bergen. De badkamers zijn dichtbij en makkelijk te bereiken.

Activiteiten

Speelgoedmuseum

In het speelgoedmuseum ontdekken we speelgoed van vroeger en nu. We bekijken oude poppen, treinen, spelletjes en ander bijzonder speelgoed. Misschien herkennen we wel iets uit onze jeugd. Op sommige plekken kunnen we ook zelf iets uitproberen.

Bezoek aan Deventer

We gaan een dagje naar het gezellige Deventer. We wandelen door de mooie oude straatjes en bekijken de winkels in het centrum. Natuurlijk is er ook tijd om rustig op een terrasje te zitten en samen iets te drinken.

Bingo en bonte avond

’s Avonds maken we het extra gezellig. Tijdens de bingo proberen we als eerste een volle rij of kaart te krijgen. Op de bonte avond genieten we samen van muziek, leuke optredens en veel gezelligheid.

Reissom

Vertrekdatum: 14-08-2027

  • De Veluwe : 1.784,00
  • Reis-, bagage-, ongevallenverzekering Nederland : 14,52

Inbegrepen in de reissom

  • Verblijf in Het Bosgoed
  • Vervoer vanaf de opstapplaats met een touringcar
  • Alle maaltijden en gezamenlijke consumpties
  • Begeleiding door ervaren (vrijwillige) reisbegeleiders
  • Dagelijks een excursie, uitstapje of activiteit
  • Reisverslag
  • Reisverzekering
  • Reserveringskosten
  • Bijdrage calamiteitenfonds 2,50
  • Consumentenbijdrage SGR 5,00

Niet inbegrepen in de reissom:

  • Persoonlijke uitgaven, zoals souvenirs (zakgeldadvies 25,00 per dag)
  • Kosten voor reisdocument (zoals ID, paspoort en visum)
  • Annuleringsverzekering (optioneel bij te boeken)

Taxiservice

Wil jij met de taxi van en/of naar de opstapplaats? Boek bij ons de taxiservice. De chauffeur zal met je blijven wachten tot onze de reisbegeleiding aanwezig is. Klik hier voor meer informatie.

Manieren van betalen

De kosten van onze vakanties zijn hoger dan die van de 'reguliere' vakantieganger. De meerkosten worden veroorzaakt door de intensieve begeleiding op onze reizen. Voor reizigers die langdurige zorg genieten bestaat er een mogelijkheid om een deel van deze kosten vergoed te krijgen. Lees hier meer over de mogelijkheden. 

Reisinfo

Aantal reizigers/begeleiders

  • Min. aantal reizigers: 34
  • Max. aantal reizigers: 36
  • Max. aantal begeleiders: 8

Opstapplaatsen

  • Amsterdam Station Holendrecht - Onder het viaduct/ spoor
  • Arnhem - Parkeerplaats Rijnhal
  • Eindhoven - Van der Valk restaurant
  • Ik ga rechtstreeks naar de accommodatie
  • Maarssen - Voorzijde Station NS
  • Rotterdam - P+R Transferium Rotterdam-Capelse Brug
  • Voorburg - Snackbar Stuut
  • Zwolle - Van der Valk hotel

Vervoer

  • Je reist deze vakantie per touringcar
  • De opstapplaatsen zijn onder voorbehoud

Bijzonderheden

  • Zorg voor een geldig paspoort/Europese ID-kaart