Op ontdekkingstocht in de Achterhoek
8-daagse Kleine Busjesreis - Kring van Dorth - Nederland
De Achterhoek
Ga mee op ontdekkingstocht door de gezellige Achterhoek! Tijdens deze reis gaan we van alles zien en beleven. We bezoeken mooie Hanzesteden, zoals Zutphen. Daar wandelen we door sfeervolle straatjes, kijken we rond in leuke winkels en genieten we samen van een drankje op een gezellig terras.
Ook brengen we een bezoek aan het speelgoedmuseum. Hier ontdekken we speelgoed van vroeger en nu. Misschien je wel iets waar je vroeger zelf mee speelde. Dat zorgt vast voor leuke herinneringen en mooie verhalen.
Natuurlijk stappen we ook in de stoomtrein! De trein rijdt rustig door het groene landschap. Het geluid van de stoomtrein maakt de rit extra leuk. Een heerlijke vakantie vol gezellige uitstapjes, mooie plekken en fijne momenten samen!
Wil je hulp van onze medewerkers bij het invullen van jouw boekingsformulier? Vul hier dan jouw gegevens in, dan bellen we jou binnen 1 werkdag terug.
De WOW-factor
- Bezoek Hanzesteden
- Speelgoedmuseum
- Ritje met de stoomtrein
Foto's
Verblijf
Landal de Vlinderhoeve
Landal De Vlinderhoeve ligt op de grens van Overijssel en Gelderland, midden in de bossen. Tijdens deze reis verblijven we op dit gezellige vakantiepark. Vanuit het park kunnen we leuke uitstapjes maken naar verschillende Hanzesteden in de omgeving.
Faciliteiten
Op het park is veel te doen. Er is een binnenzwembad en een buitenzwembad waar we lekker kunnen zwemmen. Wie zin heeft in een sportief moment, kan terecht op het sportveld of een potje tafeltennis spelen. In het winkeltje op het park zijn onder andere lekkere warme broodjes te koop.
Bungalows
We slapen in gezellige 8-persoonsbungalows. De bungalow heeft een woonkamer met zithoek en televisie en een open keuken met onder andere een combimagnetron. Hier kunnen we samen koken en eten. Er zijn 4 slaapkamers met in iedere kamer 2 eenpersoonsbedden. De badkamer heeft een ligbad en een inloopdouche. Het toilet is apart. Buiten is een terras met een zitje waar we fijn kunnen ontspannen. Ook is er wifi aanwezig.
Activiteiten
Bezoek aan de Hanzesteden
In de buurt van het park liggen verschillende Hanzesteden. Dit zijn oude steden met een rijke geschiedenis. We kijken naar oude gebouwen, gezellige pleinen en bijzondere straatjes. Onderweg is er tijd om foto's te maken, rond te kijken in winkels en te genieten van de sfeer in de stad.
Het speelgoedmuseum
We brengen ook een bezoek aan een speelgoedmuseum. Hier zien we speelgoed van vroeger en van nu. Misschien herken je nog iets uit je eigen jeugd! Van oude poppen tot treinen en spelletjes: er is genoeg te zien en over te praten.
Een ritje met de stoomtrein
We maken een ontspannen rit met een echte stroomtrein. Vanuit de trein kijken we uit over het mooie landschap. We genieten van de omgeving, het geluid van de trein en het gevoel alsof we even teruggaan in de tijd.
Reissom
Vertrekdatum: 30-08-2027
- De Achterhoek - Landal Vlinderhoeve : 1.279,00
- Reis-, bagage-, ongevallenverzekering Nederland : 19,36
Inbegrepen in de reissom:
- Verblijf in een bungalow op Landal de Vlinderhoeve
- Vervoer vanaf de opstapplaats met een 9-persoonsbusje
- Alle maaltijden en gezamenlijke consumpties
- Begeleiding door ervaren (vrijwillige) reisbegeleiders
- Dagelijks een excursie, uitstapje of activiteit
- Reisverslag
- Reisverzekering
- Reserveringskosten
- Bijdrage calamiteitenfonds 2,50
- Consumentenbijdrage SGR 5,00
Niet inbegrepen in de reissom:
- Persoonlijke uitgaven, zoals souvenirs (zakgeldadvies 25,00 per dag)
- Kosten voor reisdocument (zoals ID, paspoort en visum)
- Annuleringsverzekering (optioneel bij te boeken)
Taxiservice
Wil jij met de taxi van en/of naar de opstapplaats? Boek bij ons de taxiservice. De chauffeur zal met je blijven wachten tot onze de reisbegeleiding aanwezig is. Klik hier voor meer informatie.
Manieren van betalen
De kosten van onze vakanties zijn hoger dan die van de 'reguliere' vakantieganger. De meerkosten worden veroorzaakt door de intensieve begeleiding op onze reizen. Voor reizigers die langdurige zorg genieten bestaat er een mogelijkheid om een deel van deze kosten vergoed te krijgen. Lees hier meer over de mogelijkheden.
Reisinfo
Aantal reizigers/begeleiders
- Min. aantal reizigers: 10
- Max. aantal reizigers: 12
- Max. aantal begeleiders: 3
Opstapplaatsen
- Apeldoorn - McDonald`s Apeldoorn-Noord
- Assen - van der Valk Hotel
- Breda - Internationale bushalte Elleboog
- Capelle a/d IJssel - Mc Donald's Rhijnspoor
- Ik ga rechtstreeks naar de accommodatie
- Maarssen - Voorzijde Station NS
- Zwolle - Mc Donald's Zwolle-Noord
Vervoer
- Je reist deze vakantie per 9-persoonsbusje
- De opstapplaatsen zijn onder voorbehoud
Bijzonderheden
- Zorg voor een geldig paspoort/Europese ID-kaart
- De reisbegeleider is ook de chauffeur, het kan daardoor voorkomen dat er nog geen reisbegeleider bij de opstapplaats staat.