Egmond aan Zee
8-daagse Kleine Busjesreis - Egmond aan Zee - Nederland
Hulp nodig bij boeken?
Wil je hulp van onze medewerkers bij het invullen van jouw boekingsformulier? Vul hier dan jouw gegevens in, dan bellen we jou binnen 1 werkdag terug.
Omschrijving
Waarom deze vakantie
-
Gezonde zeelucht
-
Strandhotel
-
Alle maaltijden inbegrepen
-
Inclusief groepsgeld € 120
Egmond aan Zee
Even een strandwandeling maken, lekker uitwaaien of van de zon genieten, gezellig winkelen of een terrasje pakken…In Egmond aan Zee kan het allemaal! Het oude vissersdorp is een perfecte uitvalsbasis om leuke utstapjes te maken naar de kaasstad Alkmaar en het kunstenaarsdorp Bergen.
Verblijf
Hotel Zuiderduin
Ons 4-sterren strandhotel ligt aan zee, vlakbij het oude centrum. Onze comfortabele standaardkamers beschikken over een badkamer met bad of douche en een balkon. We kunnen gaan zwemmen, genieten van de heerlijke buffetten, de gezelligheid opzoek in de bar én gaan we een avondje bowlen.
Faciliteiten
In het hotel heb je een leuk restaurant, meerdere zwembaden en sauna’s, leuke sport en spel gelegenheden zoals een bowlingbaan en een fietsverhuur.
Kamers
De kamers in het hotel zijn standaard ingericht met een badkamer met ligbad en/of douche, een lekkere zithoek en een balkon of terras. Voor mindervalide reizigers zijn er speciale kamers met hoog-laag bedden en een badkamer met douche en krukje.
Locatie
Het hele jaar door is dit de ideale plek voor een ontspannende of actieve vakantie. Bezoek de gezellige braderie of geniet van leuke livemuziek. In de gezellige winkelstraat van Egmond aan Zee vindt je de leukste winkeltjes met een uniek assortiment.
Activiteiten
Wat gaan we zeker doen:
-
Bowlen: het hotel heeft een eigen bowlingbaan en deze is 1 avond voor ons gereserveerd. We maken er een gezellige avond van. Moge de beste winnen!
-
Dagje naar Alkmaar: mooie gebouwen en leuke winkeltjes zien in de kaasstad Alkmaar!
- Genieten van het strand: het stand is bijna om de hoek van ons hotel. Daar gaan we flink van genieten. Handoekje en zonnebrand mee en zonnen maar!
* Let op, bovengenoemde uitstapjes/ excursies zijn onder voorbehoud van wijzigingen. Het kan zijn dat een uitstapje/ excursie niet door kan gaan in verband met genomen maatregelen omtrent het Coronavirus. Uiteraard zal er indien nodig gekeken worden naar een passend alternatief.
Reissom
Vertrekdatum: 26-06-2022
- Egmond aan Zee: 1.327,00
- Reis-, bagage-, ongevallenverzekering Nederland: 11,36
Vertrekdatum: 24-07-2022
- Egmond aan Zee: 1.417,00
- Reis-, bagage-, ongevallenverzekering Nederland: 11,36
Inbegrepen bij de reissom
- Vervoer van en naar de opstapplaats
- Verblijf
- Alle maaltijden
- Gezamenlijke consumpties
- Dagelijks een excursie, uitstapje of activiteit
- Begeleiding
- Reisverslag
- Reisverzekering
Niet inbegrepen bij de reissom
- Reserveringskosten € 20 per boeking
- Consumentenbijdrage SGR € 5 per persoon
- Annuleringsverzekering
- Kosten voor reisdocumenten
- Overige persoonlijke uitgaven (zakgeldadvies € 20 per dag)
Taxiservice
Taxiservice van en naar het vliegveld is mogelijk. Klik hier voor meer informatie.
Manieren van betalen
De kosten van onze vakanties zijn hoger dan die van de "reguliere " vakantieganger. De meerkosten worden worden veroorzaakt door de intensieve begeleiding op onze reizen. Voor reizigers die langdurige zorg genieten bestaat er een mogelijkheid om een deel van deze kosten vergoed te krijgen. Lees hier meer over de mogelijkheden.
Reisinfo
Aantal reizigers/begeleiders (26-06-2022)
- Min. aantal reizigers: 13
- Max. aantal reizigers: 15
- Max. aantal begeleiders: 3
Aantal reizigers/begeleiders (24-07-2022)
- Min. aantal reizigers: 14
- Max. aantal reizigers: 15
- Max. aantal begeleiders: 3
Opstapplaatsen
- Amsterdam - station Holendrecht - Parkeerplaats achterzijde
- Arnhem - Parkeerplaats Mc Donald's Gelredome
- Capelle a/d IJssel - Mc Donald's Capelle a/d IJssel Rhijnspoor
- Eindhoven -Van der Valk Hotel
- Heerenveen - MC Donalds
- Ik ga rechtstreeks naar de accommodatie
- Maarssen - Voorzijde Station NS
- Voorburg - Station Voorburg snackbar 't Stuut
- Zwolle - Mc Donald's Zwolle-Noord
Vervoer
- We reizen met 9-persoonsbusjes
Bijzonderheden
- Zorg voor een geldig paspoort/Europese ID-kaart.
- Bekijk hier de uitgebreide informatie over jouw opstapplaats.
Reisadvies
De reisadviezen volgen elkaar in een rap tempo op. Momenteel is het niet meer nodig om volledig gevaccineerd te zijn indien je op vakantie in Nederland gaat. Uiteraard kunnen wij nu nog niet zeggen wat de maatregelen en adviezen voor Nederland zullen zijn op het moment dat jij op vakantie gaat. Natuurlijk zullen wij je per mail goed informeren voordat je op reis gaat. Houd je mail dus goed in de gaten!
Let wel: mocht in de toekomst blijken dat de overheid de richtlijnen wijzigt en dat als gevolg hiervan het Coronabewijs weer getoond moet worden tijdens bezoek aan horeca en overige locaties, dan is het niet meer mogelijk om deel te nemen aan een groepsreis indien je niet beschikt over een Corona-vaccinatiebewijs (geldige QR-code). Annuleringskosten conform de annuleringsvoorwaarden zijn in dat geval van toepassing.